Meble

Kolorowe fronty w kuchni

Kuchnia to bardzo dobre miejsce na eksperymentowanie z kolorami. Jest to wnętrze, w którym spędzamy sporo czasu, dlatego warto je urządzić tak, by było ciekawe i radosne. A to właśnie kolory pomagają wprowadzić do wnętrza więcej energii, pozytywnego wyrazu i ciepła. Idealnym rozwiązaniem będzie postawienie na kolorowe fronty szafek kuchennych. Producenci mebli stają na wysokości zadania – możliwości mamy naprawdę wiele.

źródło: czterykaty.pl

źródło: czterykaty.pl

Róż w kuchni – dlaczego nie? Intensywny kolor różowy sprawia, że wnętrze staje się niezwykle atrakcyjne. Idealnie będzie się prezentować na połyskującej powierzchni. Najlepiej róż zestawić z szarością. Dzięki temu uzyskamy bardzo ciekawy efekt, a wnętrze będzie wyglądać nowocześnie. Różowy kolor w takim wydaniu wcale nie jest słodki. Oczywiście trzeba uważać, by nie przesadzić z jego ilością. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie zastosowanie koloru tylko na części szafek, na przykład dolnej zabudowie.

Dla osób, które lubią odważne i zdecydowane zostawienia, idealnym pomysłem będą fioletowe fronty szafek. Fiolet również najlepiej będzie się prezentował na lakierowanych powierzchniach. Kiedy połączony zostanie z błękitem oraz bielą, sprawi że kuchnia prezentuje się bardzo nowocześnie i luksusowo. I wcale nie jest to wykończenie przytłaczające.

źródło: czterykaty.pl

źródło: czterykaty.pl

Do kuchnia nadaje się również intensywny pomarańcz. Nie można z nim przesadzić i warto stonować go bielą. Jednak pomarańcz zdecydowanie sprawia, że kuchnia staje się bardzo energetyczna i interesująca. Jest przytulna, jasna i nowoczesna.

Dodaj komentarz