Ciekawostki

Busy do Niemiec i odnalezienie się dwóch zagubionych serc

Miłość zawsze przychodzi nagle i nie wiadomo,kiedy się jej spodziewać. Nie ma co jej szukać na siłę, ponieważ zrobi na złość i będzie odwlekać swoje przyjście. Jednak prawdziwą miłość można spotkać w każdym miejscu, w tym przypadku były to busy do Niemiec, które zawoziły Polaków do Berlina, gdzie mieli pracować. Niewątpliwie wszyscy czuli się zagubieni i nie mogli początkowo odnaleźć się w nowej sytuacji.

Busy do Niemiec i miłość

fot.http://en.loadtr.com/lovers_hands-312835.htm

Prawdziwa miłość?

Bus do Niemiec miał już odjeżdżać, gdy wsiadł do niego przystojny mężczyzna. Tylko przy pani Alicji było wolne miejsce, dlatego postanowił usiąść koło niej. Początkowo oboje milczeli, ale mur milczenia bardzo szybko został zburzony i pierwsze słowa padły ze strony przystojnego mężczyzny. Okazało się, że oboje wyjeżdżają w tym samym celu i do tego samego miasta. Mur milczenia przerodził się w kilkugodzinną rozmowę, która nie miała końca. Przystojny mężczyzna nazywał się Adam i mieszkał w Warszawie. Ponieważ w stolicy Niemiec nie mieli żadnych znajomych postanowili wymienić się numerami telefonów, aby w nowym miejscu nie czuć się tak samotnie.

Szybkie spotkanie

Dziś pani Alicja przyznaje, że nie mogła się doczekać, aż pan Adam zdecyduje się do niej odezwać. Na szczęście zrobił to już po dwóch dniach. Spotkanie w busach do Niemiec przerodziło się w bliżą znajomość, które z czasem okazało się prawdziwą miłością. Para, która poznała się w busach do Niemiec jest ze sobą do dziś, mieszka i pracuje w Berlinie.

Dodaj komentarz